Kolejne urodziny za mną

Ze Śląska przenosimy się do Anglii, a to za sprawa moich urodzin, a raczej niespodzianki urodzinowej. Moim prezentem były krótkie wakacje i odkrywanie Anglii. Tym razem poznałam urokliwe okolice North Yorkshire. Wybór tego miejsca na wyprawę był strzałem w dziesiątkę.

Poznajcie Anglię, której nie znacie. Może i Wy w przyszłości się wybierzecie w okolice North Yorkshire, napewno będzie to ciekawa alternatywa od popularnego Londynu.

Z dala od cywilizacji

Zacznę od tego, że domek w którym spaliśmy był położony na całkowitym odludziu i nie było w nim zasięgu, w pobliżu żadnego sklepu, ani pubu. Był to jednak wybór nie przypadkowy, ponieważ chcieliśmy się zrelaksować. Zewsząd otaczał nas piękny krajobraz, a wieczory spędzaliśmy przy przepięknym kominku. Minusem było to, że musieliśmy wszędzie dojechać. A jak już dojechaliśmy, to w fotograficznym skrócie pokażę Wam co widzieliśmy.

North Yorkshire – co warto zobaczyć?

Castle Howard

castle howard england

castle howard england

castle howard england

castle howard

Whitby Abbey

whitby abbey england

Robin Hood Bay

robin hood bay england

robin hood bay england

North York Moors National Park

moors north yorkshire

moors

To tylko kilka z setki zdjęć, które zrobiliśmy. Jeśli planujecie wybrać się w te okolice, napiszcie do mnie polecę Wam co warto zobaczyć, gdzie się udać i coś dobrego zjeść.

Pozdrawiam i wracamy na Śląsk!
Dagmara

Sorry, comments are closed for this post.