Udało się po raz siódmy!

To był już nasz siódmy raz! Po raz siódmy zorganizowaliśmy bloSilesię – spotkanie dla blogerów na Śląsku. Podczas każdej edycji poruszamy inny temat. Tym razem rozmawialiśmy o detalach, które mają ogromny wpływ na rozwój bloga.

blosilesia 2016

Wróciliśmy po dłuższej przerwie z większym eventem. Trochę zmieniliśmy tok myślenia i obecnie bardziej koncentrujemy się na mniejszych warsztatach, w bardziej kameralnych grupach. W 2017 mamy zamiar organizować je bardziej regularnie.

blosilesia 2016

BloSilesia 2016 – jak było?

No właśnie jak było na spotkaniu bloSilesii 2016? Bardzo ciężko mi odpowiadać obiektywnie, ponieważ brałam udział w przygotowaniach. Jednak słysząc feedback, od naszych blogerów myślę, że było fajnie. Udało nam się zaprosić fantastycznych prelegentów. Do Katowic przyjechali: Joanna Glogaza, Alicja Berger – Lach, Magdalena Mirkowicz i Bartek Popiel, którzy przygotowali bardzo merytoryczne prezentacje. Każda z nich zmuszała do refleksji nad swoim blogiem i blogowaniem, a o to w końcu chodzi.

blosilesia 2016 relacja

Cieszy również duże zainteresowanie wydarzeniem i fakt, że bilety na spotkanie rozeszły się w 17 minut. To, co mi się udzieliło to bardzo pozytywna atmosfera, która panowała podczas blo. Myślę, że Strefa Centralna, w której odbył się event jest idealnym miejscem na nasze spotkania. Nie za duża, nie za mała, krzesła są poustawiane blisko siebie, co sprzyja integracji, która jest jednym z najważniejszych elementów wydarzenia.

Ekipa bloSilesii!

blosilesia 2016

Na sukces pracuje cały zespół ludzi, którzy tworzy dane wydarzenie. Samemu nie jesteśmy w stanie nic zrobić. Mam takie szczęście, że w skład bloSilesii wchodzą fantastyczne osoby, którym się chce robić fajne rzeczy. I uważam, że właśnie dzięki nim bloSilesia się rozwija i może robić ciekawe wydarzenia.

blosilesia 2016 relacjaa

No to tyle ode mnie. Osobiście jestem zadowolona z wydarzenia i bardzo się cieszę, że śląscy blogerzy chcą się rozwijać, są aktywni i nie boją się działać. O czym przekonali nas podczas hydeparku. Fajnie być w team’ie organizacyjnym bloSilesii.

Zapraszam za rok na kolejną, ósmą edycję.

Pozdrawiam,
Dagmara Gdala

Sorry, comments are closed for this post.