Blogerzy ze Śląska. Poznaj ich!

Jeśli czytacie mojego bloga, to prawdopodobnie oznacza to, że nie jest to jedyny blog, do którego zaglądacie. Tak się składa, że jeśli mówimy o blogerach na Śląsku, to można powiedzieć, że ten temat w miarę “ogarniam”. Działanie w Fundacji Blosilesia bardzo pomaga w poznawaniu nowych blogów z regionu!

Pewnie tego nie wiecie, ale ilość blogów na Śląsku jest ogromna. Co jakiś czas staram się Wam kogoś przedstawić, a dzisiaj w związku, że zbliża się czas spędzania wieczorów na kanapie, podsyłam kilka propozycji, do których warto zajrzeć – blogerzy ze Śląska!

Blogerzy ze Śląska! Fiesta Siesta!

O hiszpańskim słów kilka! Ola z wykształcenia filolog języka hiszpańskiego na swoim blogu Fiesta Siesta zaznajamia nas z kulturą tego kraju, zwyczajami, literaturą, muzyką, a przede wszystkim pomaga nauczyć się języka. Na blogu możecie pouczyć się słownictwa, pobrać ćwiczenia do rozwiązania, a także złapać bakcyla i zakochać się w Hiszpanii!

blogerzy na śląsku

Blogerzy ze Śląska! Twoje zwycięstwo!

Jak już poćwiczymy nas umysł, czas na wysiłek fizyczny! Wszyscy teraz biegają, no prawie wszyscy (ja nadal nie mogę), ale czy robią to dobrze?! Agnieszka to promotorka zdrowego trybu życia i biegania, a na jej blogu znajdziecie wszystko, co Wam potrzebne, aby rozpocząć przygodę właśnie z tym sportem! Przyznam szczerze, że blog potrzebowałaby trochę poprawek graficznych, ale jeśli chodzi o treść, to macie przed sobą ekspertkę.

blog ze slaska o bieganiuzdj. Twojezwyciestwo

Blogerzy ze Śląska! Jack Strong!

Jacek zaczął blogować od niedawna, ale jego blog to obowiązkowe miejsce do odwiedzenia! Jack Strong opowiada o życiu po amputacji. Dla wielu taki wypadek oznacza koniec „normalnego życia”. Jacek na blogu pokazuje, że całe te przykre zdarzenie dało mu drugie życie! Obecnie biega, jeździ na rowerze, snowboardzie, gra w piłkę nożną i motywuje tych wszystkich, którym się nic, nigdy nie chce. 

blogerzy ze śląska

Blogerzy ze Śląska! Pojedzone

A na koniec o jedzeniu słów kilka! Od kilku sezonów panuje szał na jedzenie. Niestety trzeba przyznać, że nie jest tak łatwo znaleźć miejsce, gdzie naprawdę można dobrze zjeść. Chodzenia i próbowanie potraw to też trochę droga zabawa, dlatego najlepiej jest odwiedzić bloga Marcina, który sprawdza dla nas i recenzuje bary, restauracje i kawiarnie na Śląsku i nie tylko! Gdzie dobrze zjeść? Odpowiedź znajdziecie na pojedzone.pl.

blogerzy ze slaska pojedzone

Blogów, które mogę Wam polecić jest mnóstwo, ale po kolei. Już wkrótce kolejna dawka propozycji. A może Wy możecie mi kogoś polecić?

 

Poznaj innych blogerów!


1. Najlepsze blogi na Śląsku

2. Śląscy blogerzy – Łukasz Tudzierz

3. Śląski bloger – Karol Werner

 

Pozdrawiam,
Dagmara Gdala

Wasze opinie

  1. agnieszka pisze:

    Wow, ale fajne towarzystwo na Śląsku!