bloSilesia – Od zera do vlogera!

Zdążyłam ochłonąć,wyjechać na krótkie wakacje, więc czas na relację. A z czego? Oczywiście z ostatniego spotkania bloSilesia! Była to już 6 edycja konferencji dla blogerów na Śląsku, którą organizuję. Po raz pierwszy blo została zorganizowana przez Fundację Blosilesia. Przyznam, że bycie członkiem takiej inicjatywy to dla mnie duże wyzwanie, a przede wszystkim odpowiedzialność.

Szósta edycja była również dla nas zupełnie czymś nowym. Ponieważ po raz pierwszy na konferencji dla blogerów temat poświęcony był wideo. Czegoś takiego nikt inny jeszcze nie próbował!

bloSilesia – Od zera do vlogera!

Blosilesia dla uczestników to merytoryczna dawka wiedzy, okazja do zapoznania się z innymi blogerami, a przede wszystkim to ogromna możliwość rozwoju. Dlatego niezmiernie cieszę się, że wydarzenie te odbyło się w Muzeum Śląskim i wszystkim naszym gościom mogliśmy pokazać część naszej kultury. A Muzeum podziwiali nie tylko Ci co byli z nami na sali, a także wszyscy, którzy oglądali transmisję online!

Prelegentami bloSilesia byli: Kasia Ogórek, Marcin Mossakowski, Paweł Opydo, a także debatowali Marcin Nowak i Włodek Markowicz. Niezmiernie się cieszę, że tak świetnych influencerów udało nam się zaprosić na nasze spotkanie. Każde z wystąpień było kompletnie inne, ale przede wszystkim pouczające! Przekazaną wiedzę uczestnicy blo mogą wykorzystać rozpoczynając zabawę z wideo. W końcu o to nam chodziło!

Osobiście się cieszę, że tak wielu blogerów przychodzi na blo i darzy nas zaufaniem. Cieszy też fakt, że po raz drugi wsparł nas ING Bank Śląski! Bez pomocy wszystkich osób, które są wokół bloSilesia zorganizowanie tego wydarzenia byłoby niemożliwe. Dziękuję Wam wszystkim!

Tym bardziej Wam dziękuję, gdyż ta edycja była dla mnie również niesamowicie wyczerpująca, pochłaniała każdy wolny czas, każdą wolną minutę, śniła mi się po nocach, dlatego cieszę się, że wszystko się udało. Teraz powoli staram się wracać do rzeczywistości i myślami krążę już wokół 7 edycji!
IMG_2659 IMG_2711 IMG_2716 IMG_2578 IMG_2728 IMG_2820 IMG_2949-2 IMG_3015

Dziękuję,
Dagmara

Sorry, comments are closed for this post.