Relacja z OFF Festival 2015. Zobacz jak było!

Każdy kto był w tym roku na OFF Festival’u wie, że było to niezwykłe wydarzenie! Osobiście jestem pod wielkim wrażeniem muzyków – od niedzieli nie przestaję słuchać Son Lux, Algiers a także Mick Harvey!

Ci którzy nie byli, oglądają zdjęcia – jak festiwalowicze się bawili i pewnie sądzą, że OFF to tylko koncerty. A zastanawialiście się, co działo się pomiędzy nimi? Przypatrzmy się festiwalowi Artura Rojka!

Relacja z OFF Festival 2015. Zobacz jak było!

Siła!

Najważniejszymi ludźmi festiwalu, którzy mieli siłę i władzę byli STRAŻACY! To oni rządzili sikawki, mieli dostęp do wody i decydowali czy festiwalowicze umierali w żarze słońca, czy wpadali w strumienie wody. Wystarczyło podnieść rękę!

oo

Relacja z OFF Festival 2015 – Pożądanie!

Pożądanie łączy się z siłą! Ponieważ najbardziej pożądana w tym dniu była woda. Na szczęście każdy z festiwalowiczów mógł napić się jej ile chciał! Kolejki nie dziwiły… chyba były większe niż do TOI TOI!

DSC_0141

Relacja z OFF Festival 2015 – Moda!

Przy tej edycji większość uczestników wydarzenia zastanawiała się jak się ubrać…aby się nie ugotować. Czasem wielu.. rezygnowało z garderoby, a chociażby z jej części!

ll DSC_0081

Relacja z OFF Festival 2015 – Styl!

Jak pożądanie wiązało się z siłą, tak moda wiąże się ze stylem! W tym roku największą popularnością cieszyły się nakrycia głowy i plecaki! Must have festiwalowiczów! Ręcznik?! Cooooll!

DSC_0133 mm

Relacja z OFF Festival 2015 – Kultura!

OFF to nie tylko koncerty, to kultura która dostępna była na każdym kroku! Chciałeś pograć na fortepianie przy ok. 40 stopniach ciepła? Nic trudnego!

nb DSC_0079

Relacja z OFF Festival 2015 – Wyciszenie!

Wyciszenie, relaks, łapanie oddechu – nazywajcie to jak chcecie, ale w nadziei znalezienia chłodu – takie widoki podczas popołudniowych koncertów  były jednymi z najczęściej spotykanych. Zdradzę Wam, że mnie także można było spotkać w takiej pozycji!

n DSC_0286

Relacja z OFF Festival 2015 – Szaleństwo!

Żeby nie było, że na OFF’ie nudziarze byli! Po naładowaniu energii wieczorem można było stanąć przy barierkach i bujać się w rytmie muzyki!

ii

Relacja z OFF Festival 2015 – Brak granic!

Czy OFF kierowany jest wyłącznie dla młodzieży?! Nie! Ta edycja świetnie pokazała, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Co mnie zaskoczyło? Na jubileuszowym OFFie spotkałam największą ilość dzieciaków z rodzicami! OFF’owicze dojrzewają, ale nie zapominają swoim ukochanym festiwalu!

gf gh 2

I tak właśnie wyglądała X edycja OFF Festivalu! Było pięknie… w zasadzie jak zawsze! Marzy mi się, by móc w przyszłości pracować przy organizacji tego wydarzenia! A czy Wy spotkaliście coś, co Was zaskoczyło podczas tej edycji?

Zobacz – Ludzie OFF Festival’u!

Pozdrawiam,
Dagmara Gdala

Sorry, comments are closed for this post.