Koszulki ze śląskimi napisami. Gdzie kupić?

Propozycje na prezenty ze śląskich sklepów przypadły Wam do gusty! Idziemy za ciosem i dziś przygotowałyśmy dla Was koszulki ze śląskimi napisami lub charakterystycznymi grafikami dla naszego regionu. Propozycje dla małych i dużych, dla niej i dla niego. Gotowi? Zaczynamy!

Koszulki ze śląskimi napisami – Gryfnie

Ta marka pojawia się u nas bardzo często, ale nic na to nie poradzimy, że robią fajne rzeczy! Naszym faworytem z męskich propozycji jest koszulka z napisem Keciok! Nazwa oznacza nic innego jak karuzelę łańcuchową. Zakup idealny dla zwariowanych łobuzów!

keciok-1-642x428

zdj. gryfnie

Koszulki ze śląskimi napisami – Śląski bajtel

Od wariata do dzieciaka. Czyli czas na propozycję, dla tych, którzy sami jeszcze nie mogą wybierać :D Bajtel od gryfnej frelki powinien nosić zadziorną koszulkę! Propozycji jest wiele, nam najbardziej podoba się „jeżech modra po ojcu”… wolałybyśmy po mamuli, no ale cóż :)

kos

 

zdj. ślonski bajtel

Koszulki ze śląskimi napisami – Polaquito

Propozycja dla Pań. Tym razem nie skupiamy się na napisie, lecz na grafice. Urzeka nas kwiatowy wzór naszywki, która na pierwszy rzut oka powie skąd pochodzi osoba, która nosi daną bluzkę!

63_1403286389DSC_022smale9

zdj. polaquito

Koszulki ze śląskimi napisami – Qdizajn

Czas na szykowny sztrykowany cwiter od marki, która pochodzi z mojego rodzinnego miasta czyli Rudy Śląskiej! Dlaczego warto skusić się na zakup cwitra? Myślę, że najlepiej będzie jak przeczytacie zachętę od Qdizajn ;)

„Sztrykowane cwitry zowdy kożdy dostowoł od omy pod krisbaum. Żodyn niy łaził w takim cwitrze bo łon fest szterowoł przi kraglu, bestoż ta bluza je dlo tych co lubiom sztrykowane cwitry a niy chcom, żeby ich cosik dziobało w pukel.”

cwiter-600x800

zdj. Qdizajn

Koszulki ze śląskimi napisami – Ślonski dizajn

Święta przed nami, motywy śneiżynek, Mikołaja czy reniferów są niemal wszędzie. My fanom świąt proponujemy koszulkę z śląskimi wzorami, w zimowym klimacie. Prosto i sympatycznie. Jedynie co mogłabym zaproponować samej marce to, aby zatrudnili modelkę do prezentacji produktów :)

silesia street look

zdj. ślonski dizajn

Przedstawiliśmy Wam pięć propozycji koszulek ze śląskimi napisami i grafikami, macie swoich faworytów?

Pozdrawiam,
Dagmara Gdala

Wasze opinie

 1. Frelka pisze:

  Mi się najbardziej podoba opcja dla bajtla :D

 2. Ola P. pisze:

  Mnie się bardzo podobają jeszcze koszulki Ino Dizajn – https://www.facebook.com/pages/Ino-Dizajn/487552461304913?fref=ts, zwłaszcza damskie <3

  • dagmara gdala pisze:

   Ola nie znałam tej marki, dzięki!! :) Koszulka gryfna :)

 3. Elwira S pisze:

  Nie mogę się zdecydować, ale już mam kilka modeli od gryfnie :)

 4. Szwarny bajtel <3
  uwielbiam takie koszulki. Chociaż pochodzę z Cieszyna, a tam gwara to pomieszanie śląskiego z gorolskim i jeszcze z czeskim, to mam swoją taszkę na maszkety, uwielbiam ją ;))

  • dagmara gdala pisze:

   Zawsze mi się taszka podobała, ale zawsze mi nie po drodze z jej zakupem

 5. fashiongirl pisze:

  Od lat jestem wierną fanką gryfnie,mam nadzieję, że powstanie więcej tego typu sklepów :)

 6. Moniaaaaczek pisze:

  Koszulka dla bajtla najlepsza :D

 7. Marek pisze:

  Cwiter!