Blogi modowe. 5 najlepszych śląskich blogów modowych

Najwięcej czasu spędzam na śląskich blogach, a także na tych prowadzonych przez znajomych. W związku z tym, że piszę o modzie, tę kategorię bacznie też śledzę. Jak wiecie blogów jest mnóstwo i na pewno sami nie raz się zastanawiacie „kogo czytać”. Zdarza się, że często na blogi wchodzimy, trafiamy całkiem przypadkowo… ja też tak mam.

Jednak jeśli chodzi o blogi modowe (a ich jest najwięcej) chciałam Wam przedstawić mój subiektywy ranking 5 najlepszych – śląskich. Nie oznacza to, że wszystkie pozostałe są gorsze, ale moim zdaniem te wyróżniają się na ich tle. Czas start!

5 najlepszych śląskich blogów modowych

Ams la la land

Mysłowiczanka, która obecnie mieszka w Anglii. Blog ostatnio troszeczkę zaniedbany. Jednak każda stylizacja, którą tutaj zobaczycie jest dokładnie przemyślana. Przez większość czasu w garderobie Magdy królowała głównie czerń, od niedawno pojawiają się kolory :) Polecam tę blogerkę!

iWxQdXk

zdjęcia: Magda Limpa Instagram

Horkruks

Jedna z najbardziej tajemniczych blogerek, która urodą przypomina światową modelkę. Każde zdjęcie hipnotyzuje tak bardzo, że nie można od niego oderwać wzorku. W zasadzie cały blog oparty jest na fotografiach. Laura żyje na uboczu blogosfery, ale świetnie sobie w niej radzi.

r1

zdj. horkruks blog

Jestem Kasia

Tej Pani nie muszę Wam przedstawiać, Kasia jest jedną z najbardziej popularnych blogerk w Polsce, która osiągnęła niesamowity sukces i nadal się rozwija. Kasia nie pierwszy raz pojawiła się na naszym blogu…. małe przypomnienie.

1

zdj. blog jestem Kasia

Jesuswannatouchme

Blog o odważnym tytule, prowadzony przez osobę o równie walecznym charakterze. Jesuswannatouchme prowadzi Kasia, studentka ASP. Stylizacje bardzo ciekawe, niepowtarzalne, a w tle zawsze ciekawe faktury czy miejsca. Jedyny minus jaki mam do bloga Kasi to jego wygląd. Główną rolę w blogach modowych odgrywają zdjęcia, a te tutaj są miniaturkowe! Do zmiany ;)

017

zdj. blog Kasi

yowloski

Jedyny Pan w tym zestawieniu! Kamil to przede wszystkim fan adidasów, o czym przekonacie się odwiedzając jego blog :) Pokazuje, że facet też potraf się dobrze ubrać, nie tracąc przy tym na męskości. Jak dla mnie bomba… w końcu która z nas nie lubi fajnie ubranych i pachnących mężczyzn? <3  

2f1933ac554627597c09825fa82ccd03

zdj. blog yowloski

Jak podoba Wam się moja lista? Macie swoją ulubioną piątkę? ;)

Pozdrawiam,
Dagmara Gdala

 

Wasze opinie

  1. Orimonka pisze:

    Nie wszystkie stylizacje do mnie przemawiają, ale miło wiedzieć, że na Śląsku się dzieje i że ludzie działają, robiąc to, co kochają! :)