Katowice miasto zmian

Porozmawiajmy o realizacji celów i marzeń. Każdy z nas w pewnym momencie życia wyznacza sobie cele do zrealizowania – co chcemy osiągnąć, kim chcemy być i gdzie chcemy się znaleźć. Już nie raz pisałam, że zawsze sobie powtarzałam, że spełnieniem moich celów będzie przeprowadzka do Katowic.

Ktoś powie tylko tyle? Nie, ponieważ na to hasło składa się wiele pozytywnych elementów. Katowice – to miejsce życia, praca, a także przestrzeń gdzie zrodziły się wszystkie moje pasje – blog, ulitmate frisbee. Nie bez powodu o tym pisze!

Jakie są współczesne Katowice?

To miejsce niezwykłego rozwoju, zmian, które widoczne są każdego miesiąca. Co najważniejsze od wczoraj jest to przede wszystkim miasto, w którym spełniły się marzenia większości Polaków – to właśnie na nas były zwrócone oczy milionów przed telewizorami. I udało się. Od dzisiaj hasło „Katowice jako miasto zmian” nabiera większego znaczenia. Bo to tutaj udało się osiągnąć  siatkarzom najważniejszy cel każdego sportowca – Mistrzostwo Świata.

Czy muszę Was jeszcze przekonywać, że w Katowicach dzieję się wielkie rzeczy? Chyba nie ;)

A przed Wami zdjęcia, które były zrobione już jakiś czas temu, ale ciągle czekały na swoją publikację. Myślę, że pokazują one mój obecny stan – mocno stąp po ziemi i w obcasach zdobywam świat ;)

nnn8567

zdj. Krzyś Wizner

Pozdrawiam,
Dagmara Gdala

Sorry, comments are closed for this post.