Bonjour & Kiss – nowa kolekcja

Jednym z największych plusów naszego blogowania jest fakt, że poznajemy wielu ciekawych, śląskich projektantów, których sylwetki przedstawiamy Wam na blogu. Mamy nadzieję, że jeśli ktoś się Was zapyta – „Znasz jakiegoś śląskiego projektanta mody?” od razu podacie kilka, jak nie kilkanaście nazwisk np. Agę Paul.

Mysłowicka projektantka już kilkakrotnie witała na SSL, jej sukienki również wiszą w mojej szafie. Może się Wam wydawać, że nasze działania ograniczają się do wywiadu i tyle temacie. Nic bardziej mylnego, staramy się śledzić losy i kariery twórców, którzy u nas gościli. Dlatego nie mogłyśmy Was nie poinformować, że właśnie na rynku pojawiła się nowa kolekcja marki Bonjour and Kiss, którą współtworzy Aga Paul.

Jaka jest nowa kolekcja?

Mocna rock’and rollowa – nonszalancja łączy się z minimalizmem i prostotą eleganckich sukienek na co dzień. Nowoczesne, funkcjonalne formy odpowiadają na potrzeby współczesnych kobiet.

Tym razem śląska metropolia, ze swoją modernistyczną architekturą i przemysłowym charakterem, zainspirowała projektantów do stworzenia kolekcji płynącej z solidnego rzemiosła – ze śląskiej duszy :)

Brzmi świetnie prawda? A wyszło jeszcze lepiej, zapraszamy do odwiedzenia sklepu b&k!

Co sądzicie o kolekcji?

1aflara6a2a10a 11a

zdj. Magdalena Kamińska

Pozdrawiam,
Dagmara Gdala 

Sorry, comments are closed for this post.