OFF Festival

Kolejna edycja OFF Festivalu za nami! Jak było? Jak zwykle – muzycznie, inspirująco i ciekawie. Przez trzy dni Dolina Trzech Stawów rozbrzmiewała dźwiękami muzyki alternatywnej, a Katowice zostały zalane uczestnikami festiwalu. Było kolorowo, ale i upalnie, z czym poniektórzy sobie nie poradzili…

Odniosłam wrażenie, że w tym roku ilość uczestników się zmniejszyła, dlatego z niecierpliwością czekam na podsumowanie OFF’a. Choć nie zmieni one faktu, że Arturowi Rojkowi znowu się udało, bez względu na ilość offowiczów. Co więcej, sam pojawił się na scenie, na co wszyscy czekali od miesięcy! Nie zawiódł.

Nie zawiedli również pozostali artyści, którzy w ten weekend przenieśli nas w inny świat. Nam najbardziej podobał się występ  The Jesus & Mary Chain i Neutral Milk Hotel. Jaki koncert zaskoczył Was bardziej lub mniej pozytywnie? :)

4Muzyka,muzyką, ale jak się domyślacie my skupialiśmy się także na modzie, a głównie na tym, jak ubierali się festiwalowicze. Ze względu na wysoką temperaturę królowały krótkie spodenki, cienkie t-shirty, trampki i letnie sukienki. Moda OFFowa jest charakterystyczna i muszę przyznać, że nie widząc opaski na ręku można z daleka poznać uczestnika festiwalu.

Nie zagadując, przygotowaliśmy dla Was krótką relację fotograficzną.

Widzimy się na Tauronie?

21

6711

5

89

121411215Pozdrawiam,
Dagmara Gdala

Sorry, comments are closed for this post.