OFF Festival Katowice 2014 – zapowiedź

Dziewiąta edycja Off Festival w Katowicach już za tydzień!

Po raz dziewiąty na Górny Śląsk zawitają gwiazdy szeroko pojętej muzyki alternatywnej. W tym roku najciekawiej zapowiadają się koncerty takich artystów jak Slowdive, The Jesus & Mary Chain, Slowdive czy Neutral Milk Hotel. Niezależne granie przez trzy dni rozbrzmiewać będzie na terenie katowickiego Muchowca. 

10154359_10152353540217208_6382567420544966323_nWystąpi również wielu polskich artystów. Wiele osób czeka zapewne na występ Artura Rojka, dyrektora artystycznego festiwalu. Były frontman zespołu Myslovitz zaprezentuje materiał z entuzjastycznie przyjętego solowego debiutu „Składam się z ciągłych powtórzeń”.

Off Festival w Katowicach to nie tylko atrakcje muzyczne.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział także m.in. w „Kawiarni Literackiej”, porozmawiać i spotkać się z takim twórcami jak Szczepan Twardoch czy Łukasz Orbitowski. Lineup wskazuje na to, że może być to najlepsza edycja w historii imprezy!

My jak przy w ubiegłbym roku zamierzamy sprawdzić jak się ubierają uczestnicy imprezy i co w tym roku będzie must have, bez którego nie wybierają się na OFF’a. Już nie możemy się doczekać, będziecie? :)

Kilka zdjęć przypomnienia z poprzednich edycji:

Obraz-038

Joanna-Szczecin-Warszawa-lala JuliaGliwice-jula Monika-N-msmda

Zobaczcie jak modowo OFF prezentował się w tamtym roku – kliknij tutaj.

Pozdrawiam,
Dagmara Gdala

Sorry, comments are closed for this post.