bloSilesia – Blogerze! Cel! Pal! Porozmawiajmy o skutecznym osiąganiu celów

Kolejne spotkanie bloSilesia za nami! 
 
Dziś pisząc tego posta uśmiecham się i nadal ciężko uwierzyć mi w to, że wszystko się udało! Ktoś mądry kiedyś powiedział chcieć to móc, a my z Aliną bardzo chciałyśmy, aby spotkanie nad którym pracowałyśmy ponad dwa miesiące odbyło się… i tak się stało. Przyznam, że nie tylko jestem szczęśliwa, ale także czuję się o wiele silniejszą osobą, bo wiem, że nie ma przeszkód nie do pokonania. 
DSC_0684
Kto by powiedział, że w momencie gdy wszystko jest przygotowane na ostatni guzik, okaże się, że zamknięto lokal, w którym następnego dnia ma odbyć się impreza (na ok 100 osób). Sytuacja bardzo kryzysowa, która dziś z perspektywy czasu pokazuje, że warto głośno mówić o inicjatywach które się tworzy, którymi się żyje… bo z czasem to wszystko procentuje. Pewnie gdyby nie bloSilesia, nie poznałabym Piotra, który tutaj głównie zasłużył się, że impreza odbyła się w Strefie Centralnej. 
 
Widząc wkład pracy, zaangażowanie i poświęcenie nad bloSilesia wielu moich znajomych, a także rodzina często mnie pyta „Po co Ci to i tak nic z tego nie masz? Masz za dużo zajęć”. Z jeden strony mają rację… mam dużo zajęć, pasji, a praca w agenci kreatywnej to nie 8h i zamknięcie komputera – to odpowiedzialność za projekty, Klientów dla których pracujesz, w końcu oni oddają również w Twoje zaufanie swoje „dzieła”.
Jednak nie mogę się tutaj zgodzić, że „nic nie mam” z bloSilesia! Oczywiście nie mówię tu kwestiach finansowych, bo to akurat impreza do której sami z własnych środków, w razie potrzeby dokładamy. BloSilesia przynosi mi osobiście o wiele większe wartości niż te materialne, których żadne pieniądze nie zastąpią
BloSilesia przynosi mi osobiście o wiele większe wartości niż te materialne, których żadne pieniądze nie zastąpią. 
 
Zdaję sobie sprawę, że jestem idealistką, trochę marzycielką, która pewnie nigdy nie będzie zarabiała ogromnej ilości pieniędzy, bo znajdzie społeczne inicjatywy, którym będzie wolała poświęcić czas (w zamian czego mogłaby wziąć dodatkowe zlecenie). Dlatego też pewnie nie będę codziennie jadała obiadów w restauracjach, nie kupię sobie wymarzonych Nike Air Max, ani nie pojadę na wakacje w tym roku, bo w mojej głowie ciągle pojawiają się pomysły na kolejne akcje społeczne.
 
No, ale czy przez to jestem mniej szczęśliwa? Nie! Ponieważ to, że angażuję się bardzo w inicjatywy inne niż finansowe daje mi wielką satysfakcję i czuję, że się spełniam. Pierwszy raz wiem, że jestem we właściwym miejscu. BloSilesia stała się dla mnie ważnym elementem życia, bo to wbrew pozorom nie tylko spotkania, to także odpowiedzialność, szereg inicjatyw i „pozytywne jej skutki”. Coraz częściej się przekonuje, że naprawę blo wpływa na blogerów, pomaga im rozwijać swoje blogi, inspiruje do działa na rzecz innych. W każdym momencie doświadczam tych skutków, dlatego zdaję sobie sprawę, że nie można odpuścić!
BloSilesia stała się dla mnie ważnym elementem życia, bo to wbrew pozorom nie tylko spotkania, to także odpowiedzialność, szereg inicjatyw i „pozytywne jej skutki”.
 
 
Mogłabym czas, który poświęcam blo także przełożyć na pracę nad rozwojem SSL, która wymaga wielu zmian – mam ich świadomość. Jednak za każdym razem kiedy widzę, że istnieją możliwości dla zrobienia czegoś fajnego dla blogerów, to wiem, że to czas napisać do reszty organizatorów i SSL troszeczkę schodzi na bok. 
Kto by pomyślał… w końcu na pierwszym spotkaniu bloSilesia (inicjatywa Tomka i Michała) byłam zwykłym uczestnikiem, a teraz?! Wszystko się zmieniło diametralnie, bo blo to poniekąd mój sposób na życie, z którego czerpie niespowite pokłady energii. 
 
Bardzo bym chciała, aby o naszych spotkaniach dowiedziało się jak najwięcej osób, przychodziło na nie i rozwijało dzięki nim swoje blogi. Tak, więc dzisiaj pytam Ciebie – Ilu osobom z Twojego otoczenia opowiedziałeś o naszych spotkaniach? :) 
 
Zachęcam Cię do tego, bo liczę, że ilość pozytywnych skutków będzie rosła!!
 

Powyżej wspaniali blogerzy, ludzie, którzy sprawili, że długo nie zapomnimy o ostatnim spotkaniu: Michał, Jan, Konrad, Patrycja!

Poniżej Maciej z Podwójnej Ciągłej, to kolejny „pozytywny skutek” bloSilesia, inicjator naszej ostatniej akcji charytatywnej. :)

Pozdrawiam,
Dagmara Gdala – realizatorka postawionych sobie celów

Sorry, comments are closed for this post.