Śląskie blogerki modowe – Majlena Fashion

Uwielbiam poznawać ludzi, którzy posiadają pasję, a gdy zaczynasz z nimi rozmawiać automatycznie Cię nią zarażają. Uwielbiam ludzi, którzy mimo wielu zajęć posiadają niespożytą energię i nieustannie działają w kierunku osiągnięcia swoich marzeń. Osobą, która posiada wszystkie te cechy jest Milena Bekalarska, autorka bloga Majlena Fashion. To właśnie ona dzisiaj dołączyła do grona śląskich blogerek modowych, które przedstawiamy Wam na naszym blogu. 
Uwielbiam ludzi, którzy mimo wielu zajęć posiadają niespożytą energię i nieustannie działają w kierunku osiągnięcia swoich marzeń.
Sama o sobie mówi, że jest artystyczną duszą z mózgiem ścisłowca, a do tego pełną kontrastu. Z jednej strony kontynuuje (jeszcze) studia na Politechnice, z drugiej strony cały czas poświęca swój czas na rzeczy związane z modą. Prowadzi bloga, jednak jej blogowanie nie polega tylko na robieniu zdjęć swoim stylizacjom.
Cały czas buduje swoje portfolio jako stylistka, współpracując przy sesjach zdjęciowych Oprócz tego przerabia ubrania tzw. DIY i pokazuje to również na blogu, a z własnej potrzeby organizuje SWAPA (wymiany ubrań).
Milena od niedawna współpracuje z marką Furelle, gdzie stylizowała już dwie kampanie promocyjne firmy ;)

Zapytałyśmy Majlene jak wygląda moda na Śląsku, zobaczcie co nam odpowiedziała :


SSL: Wymień trzy skojarzenia związane ze Śląskiem:

Pozytywna energia, Spodek no i niech będzie… węgiel ;)
 

Czego brakuje Ci na Śląsku ( kultura, miasto, społeczeństwo)?

Większej akceptacji społeczeństwa na jednostki, które chcą coś robić więcej.  Ok- może Ci się nie podobać, możesz wyrazić opinię… ale nie przeszkadzaj. Nie byłoby źle, jakby miasto wspierało też młodych ludzi. Więcej wydarzeń dla nas, związanych nie tylko z modą, ale i kulturą czy też designem było by mile widziane.

Co sądzisz o śląskich ulicach pod kątem mody? Co chciałabyś zmienić?

Nie można powiedzieć, że jest źle. Wszystko zmierza w dobrym kierunku małymi kroczkami. Wyróżniajmy się – pokazujmy SIEBIE. 

Czym inspirujesz się w doborze stroju?

Trochę uogólnię. Inspiruję się ludźmi z pozytywną energią, miejscami, filmem. To takie najważniejsze elementy. Dla mnie nawet duże miasta i wysokie/stare budynki mogą stać się natchnieniem. 
10171555_800127443350529_199663287_o
1743138_670077479715882_519245825_n
Pozdrawiam,
Dagmara Gdala

 

Wasze opinie

 1. Łukasz Bier pisze:

  Milenka < 3

 2. Zocha-Fashion pisze:

  fajna pełna energii do życia osóbka, lubię takie osoby bo z nimi świat nie jest nudny. Nie znałam wcześniej tego bloga, będę na pewno go teraz odwiedzać :)
  Pozdrawiam serdecznie
  Zocha :)edzać :)

 3. Śliczna dziewczyna i świetny blog :)

 4. Aurora pisze:

  Boski kapelusz :)