bloSilesia bo wygląd (jednak) ma znaczenie

Jak wiecie Silesia Street Look to nie jedyny projekt, w który się angażuję. Od roku jestem również współorganizatorem bloSilesia.
Emocje opadły, relacje z ostatniego spotkania bloSilesia pojawiły się na blogach blogerów. Ja musiałam troszeczkę wypocząć, zregenerować się i dlatego piszę z opóźnieniem. 

Zapewne nie wszyscy wiedzą co oznacza skrót bloSilesia.

W kwestii wyjaśnienia – bloSilesia to spotkania śląskich blogerów mające na celu integracje śląskiej blogosfery. Spotkania mają wymiar edukacyjny, jak i merytoryczny.
Podczas każdej bloSilesia prezentowane są 4 prezentacje, która mają na celu poszerzenie wiedzy naszych blogerów. 

Na ostatnim wydarzeniu poniekąd skupiliśmy się na wyglądzie bloga.

Niewielu zdaje sobie sprawę, że jest on również ważny tak jak treść, którą publikujemy! (swoją drogą nam też by się przydała zmiana szablonu :) ) Na szerszą relację ze spotkania odsyłam na naszego bloga, gdzie dokładnie opisaliśmy co się działo we wtorkowy wieczór.

Osobiście powiem, że bardzo się cieszę, że jestem częścią tej inicjatywy i mam okazję ją tworzyć. Spotkanie trwa kilka godzin, jednak przygotowania kilka miesięcy. Przyznam, że ostatnia odsłona była wyjątkowa, ponieważ zmieniliśmy miejsce spotkania, co zawsze wiąże się ze stresem. Jednak tym razem do współpracy z nami udało się namówić ciekawych Parterów, z czego bardzo się cieszymy. 

Największą zapłatą i satysfakcją nieprzespanych nocy związanych z organizacją jest fakt, że spotkanie się udało, a blogerzy byli zadowoleni. Ku naszemu zaskoczeniu przyjechali do nas goście z Warszawy, Wrocławia, Łodzi czy… Anglii! Zaangażowanie, obecność i ciepłe słowa motywują do kolejnych działań! Jako jeden z organizatorów, jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy byli i wspólnie z nami tworzą bloSilesia. Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji pojawić się na naszych spotkaniach, serdecznie zapraszam na kolejne!

Osobiście powiem, że bardzo się cieszę, że jestem częścią tej inicjatywy i mam okazję ją tworzyć

 

Pozdrawiam,
Dagmara Gdala
Silesia Street Look

Wasze opinie

 1. Anonymous pisze:

  gratuluję inicjatywy i organizacji! :D

 2. Josia pisze:

  Hej,
  nie udało mi się wpaść na spotkanie BloSilesia ale miło było wziąć udział we wspólnych warsztatach i odkryć nowe blogi z regionu nie tylko kulinarne.
  Zapraszam na relację http://www.josia.pl/2014/03/dietetyczne-rewolucje-z-oleofarm-i.html
  Oby więcej takich inicjatyw u nas w regionie.
  Pozdrawiam!

 3. Kamson.pl pisze:

  Fantastyczne spotkanie, niestety od mojego miejsca zamieszkania jesteście bardzo dalekooooooo ;)

 4. Aurora pisze:

  Mam nadzieję, że następnym razem dołączę :)