Podsumowanie grudniowe

Przyszedł czas na podsumowania, jednak tym razem na podsumowania grudnia, bo był on dla nas dość intensywny. W zasadzie dwa ostatnie miesiące wywołały małe burze w naszym życiu. W blogerskim życiu. Co prawda wszystko odbiło się kosztem SSL, jednak w Nowym Roku czas na postanowienia poprawy :)

Niestety kiedy kończą się studia i człowiek zderza się z rzeczywistością, regularność, a w naszym przypadku kontynuowanie idei, nie jest takie łatwe, jak się to może wydawać… Koniec z narzekaniem, czas na podsumowanie ;)

Listopad…

…bo o nim też należy wspomnieć! Listopad był miesiącem pełnego zaskoczenia, bo to właśnie wtedy okazało się, że dostałam się na Blog Forum Gdańsk – co dla każdego blogera jest wielkim wyróżnieniem. Trzy dni spędzone w Gdańsku z ekipą z BloSilesia były dla mnie cennym doświadczeniem. Uświadomiły mi przede wszystkim, co tak naprawdę jest ważne w naszych działaniach blogerkisch :)

Uświadomiły mi przede wszystkim, co tak naprawdę jest ważne w naszych działaniach blogerkisch :)

74937_10151991214867488_573828164_n

Grudzień….

…. to najważniejszy miesiąc  w „karierze” blogerskiej. Dlaczego? W tym miesiącu, dzięki temu, że prowadzę bloga i współorganizuję BloSilesia, wraz z innymi śląskimi blogerami brałam udział w  akcjach charytatywnych.  Tak naprawdę idea rozpoczęta w październiku (zapoczątkowana z designyourlife), czyli pomoc dzieciakom, rozwinęła się na większą skalę:

„Święta Marzeń”

Wspólnie z blogerami czytaliśmy bajki i namawialiśmy do pisania listów do św. Mikołaja ( 1 list = 1 zł na ferie dla dzieci)

DSC05022 bw DSC05058

Wspólne pieczenie ciast z dziećmi z domu dziecka w Rudzie Śląskiej. Do akcji przyłączyło się Tesco, które ofiarowało 1000 zł na zakupy dla dzieciaków.

11 6 bl DSC05208

Działania te pokazały mi, że blogerzy mają duży potencjał… potencjał do pomaganie innym ;) Wykorzystywanie swoich „wpływów” blogerskich. aby pomagać innym na większą skalę, to pewien cel,  który sobie postawiłam. Co więcej cieszę się, że mogłam koordynować te dwie inicjatywy ;)

Tak, więc jak widzicie SSL działa, choć nie zawsze wszystko widać na naszym blogu.

Jaki będzie styczeń? Mamy wiele planów, w naszym życiu czas na pewne rewolucje… trzymajcie kciuki!

 

Pozdrawiam,
Dagmara Gdala

Wasze opinie

 1. Anonymous pisze:

  powodzenia w 2014!

 2. Anonymous pisze:

  Dobrze, że blogerzy robią coś wspólnie, publikujcie więcej takich informacji!

 3. Anonymous pisze:

  powodzenia!

 4. Anonymous pisze:

  kurcze, nie wiedziałem, że tyle robisz.

  Adam