SWAG SHOW Silesia 2013

5 października Galeria Szyb Wilson w Katowicach ponownie zamieniła się w stolice mody, a to za sprawą trzeciej edycji  SWAG SHOW SILESIA

Swag  Show to polska enklawa kreatywnych ludzi, ich pomysłów i idei. Celem jest skupienie w jednym miejscu, najlepszych i najbardziej obiecujących projektantów, designerów oraz wszystkich tych, dla których streetwear jest pasją i sposobem na życie. Rozmach imprezy, towarzysząca jej atmosfera i sukces jakim cieszy się to wydarzenie – to w głównej mierze właśnie ich zasługa.

SWAG SHOW

Dlatego i w tym roku nie mogło nas zabraknąć na tym wydarzeniu! Co można znaleźć na Swagu? Asortyment jest przeróżny- począwszy od ubrań dla dzieci po rowery. Nawet jeżeli nie chcesz nic kupić, to warto przyjść, bo taka okazja nie zdarza się codziennie!

W ciągu jednego dnia możesz zobaczyć i dotknąć świetne rzeczy polskich projetkantów, które zazwyczaj podziwiasz w Internecie. Co więcej, możesz spotkać się i porozmawiać z prawdziwymi designerami i pasjonatami. Przyznam, że zauważyłyśmy, że większość twórców na Swagu to młode osoby, które miały na siebie pomysł i konsekwentnie go realizują! Oby tak dalej, powodzenia ;)

dsc_0291 dsc_0295 dsc_0282 dsc_0294 2-ja-1379319520 dsc_0293 dsc_0309

Pozdrawiam,
Ania Błotko

Wasze opinie

 1. anies pisze:

  po prostu nie wybacze sobie, że 2 raz już mnie tam nie było ;(

 2. Anonymous pisze:

  fajna inicjatywa!

 3. HelloFashion! pisze:

  oo ja ! jakie cudeńka do zakupienia .. czuje ,że bym tam poszalała ;)

 4. Kalina pisze:

  dużo ciekawych rzeczy ;)