Off Festival 2013

Jaki był Off Festival w tym roku?

Zapewne gorący i nikt temu nie jest w stanie zaprzeczyć! Tak wysokiej temperatury już dawno nie było! Nie dziwi, więc fakt, że festiwalowicze w tym roku postawili – im mniej, tym lepiej ;) Co do samego Off’a– niestety nie mogę się wypowiedzieć, gdyż w tym roku nie przyznano mi akredytacji :( Jednak mimo tego, nie mogłam porzucić tradycji SSL, w związku z tym udałam się przed Festiwal, aby sfotografować uczestników imprezy :). Przyznam, że było to nie lada wyzwanie. Zrobienie tych pięciu zdjęć zajęło mi około 3 godzin :) Z tego co zauważyłam na Off’ie dominowały szorty, bandażowe spódnice, bokserki i przeróżne T-shirty. Udało mi się również dostrzec kapelusze i niezawodne ekotorby ;)

To nie koniec muzycznych festiwali w Katowicach! Pod koniec sierpnia czeka nas Tauron Festiwal Nowa Muzyka! Przyznam, że jeszcze nie była, a chętnie bym się wybrała! Ciekawe jak wygląda moda na Tauronie. Będziecie? :)

12

Flora, Sophie i Theresa 

22

Ola i Anja

31

Mateusz i Agnieszka

4

Jette i Sarah

5

Bartosz i Maria

Pozdrawiam,

Dagmara Gdala

Wasze opinie

 1. Wero Nika says:

  pierwsze zdjęcie jest boskie! :D
  U mnie nowy, zapraszam :)

 2. fajni ludzie a na Taurona oczywiście idę! chodźcie też, tam masa perełek :D

 3. OH! LORD says:

  Zachęcam do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest glam kopertówka z filcu :) Myślę, że może Ci się spodobać. A na OFFie fajnie było :D
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=473282609433573&set=a.346371858791316.79850.346269172134918&type=1&relevant_count=1

 4. Miałam pecha, akurat jak byłam nie na trafiłam na nikogo komu mogłam zrobić zdjęcie, dlatego to tyle trwało :)Ludzie generalnie byli chętni, najbardziej otwarci są obcokrajowcy ;)

 5. Czemu zrobienie 5 zdjęć zajęło 3 godziny?:D Nie chcieli pozować? Przecież tam były tysiące cudownie wyglądających ludzi, inspirowałam się non stop! :)
  A OFF genialny! Wszystko dopisało, nawet skwar mi nie przeszkadzał. Było CUDOWNIE.
  O Tauronie myślę, mam nadzieję, że się wybiorę.
  Ruda Frela

Wypowiedz się

Zalogiuj się przez: