Bonjour & Kiss

Do tej pory przeprowadzałyśmy wywiady ze śląskimi projektantami. Postanowiłyśmy, że nadszedł czas, aby odwiedzić ich w swoich pracowniach! Jako pierwsza zaprosiła nas Agnieszka Paul – Smolińska. Jak pamiętacie, Aga już opowiadała nam o sobie, a także o swoich poglądach na temat śląskiej mody->zobacz

W sobotnie popołudnie, mogłyśmy rozkochać się w przepięknej pracowni projektantki (Mysłowice), a także porozmawiać o tym jak wygląda życie projektanta. Co najważniejsze dowiedziałyśmy się, jak przebiega proces nad tworzeniem kolekcji.

Często się wydaje, że to tylko narysowanie szkiców i uszycie, nie! Zajmując się profesjonalnie projektowaniem projektant musi sprawnie obsłużyć wiele tematów. Co? Na pewno strona internetowa, fp, inne kanały dystrybucji i promocja. Tak, to też należy do obowiązków promocji marki.  Nie da się zaprzeczyć, że jest to ciężka praca. Jednak przede wszystkim  jest to praca wypełniona pasją, bo to dzięki niej pojawiają się nowe pomysły na kolejne kolekcje.

 

Co mnie zachwyciło?

Agnieszka Paul- Smolińska, to na pewno wspaniała, ciepła osoba, której moda wypełnia całe życie. Ubrania, które proponuje zarówno w swoim indywidualnym projekcie Aga Paul jak i  w marcie Bonjour & Kiss, to ubrania o najwyższej jakości. Ubrania kobiecie, a zarazem uniwersalne. Sama pokusiłam się na sukienkę, która zachwyciła mnie swoim prostym krojem z ciekawymi zestawieniami kolorystycznymi.

Ubrania projektantki można kupić w Geszefcie, a także w Internecie. Marka Bonjour & Kiss każdego dnia zyskuje nowe Klientki, mnie osobiście bardzo podobają się staranne wykończenia, gdzie widać, że osoba, która szyła dane ubranie, wykazuje się świetnym kunsztem.

Projektantka zrobiła mi niesamowitą niespodziankę!

Miałam okazję posłużyć jako modelka podczas przymiarki sukienki, która jest zapowiedzią jesiennej kolekcji Bonjour& Kiss. Nie mogę się doczekać, kiedy będzie już możliwa do kupienia, myślę, że została stworzona dla mnie:) 

Pozdrawiam,
Dagmara Gdala

Wasze opinie

 1. oo tak jej kolekcja już wcześniej mi wpadła w oko ;))) świetna sprawa jest taka wizyta w pracowni , więc zazdroszczę !
  i zapraszam do siebie na post o pewnej polskiej marce strojów na lato ! :D

 2. Bier, bier i sesyję strzelaj jeszcze jakąś, bo jest piękna :)
  Ruda Frela

 3. christiana pisze:

  Kiecka jest cudowna! :) też bym taką chciała koniecznie … jak bym miała :(

 4. Beetle Mellow pisze:

  Fantastyczna sukienka, krój w sam raz dla mnie :) a Ty pięknie się prezentujesz ! Dziękuje za przybliżenie marki Agnieszki !

 5. Ancia pisze:

  o tak Aga to cudowna kobieta i sama mam już 2 ciuszki z jej pracowni :)

 6. laff pisze:

  Pięknie sie prezentujesz w tej sukience, bardzo Ci ona pasuje!

 7. wloski pisze:

  Stylówka na rowerze zasługuje na więcej fotek i osobny post :)

 8. bier tą czarną kiecę bo jest boska :d