Silesia Street Look w ramach Modnego Śląska- część I

Nasz konkurs dobiegł końca.

Na początku chciałyśmy Wam podziękować za liczne zgłoszenia. Stylizacje, które do nas wysłaliście naprawdę nas zaczarowywały. Było twórczo, kolorowo, odważnie i inspirująco. 

Jak wiecie do finału mogli wejść tylko najlepsi. Czyli? Karolina, Maja, Inez, Kasia, Przemek i Milena.

To oni zaprezentowali się 13 maja na Gali finałowej Modnego Śląska. Była to już druga edycja tej imprezy, edycja wyjątkowa. Jednak o tym, przy kolejnym wpisie. Skupmy się na konkursie!!

Spotkaliśmy się tego dnia o godz. 15. Wybieg był tylko dla nas, więc trochę się z nim oswoiliśmy i zapoznaliśmy z nim. Konkurs rozpoczął się o 17:30, każdy z uczestników zaprezentował się publiczności. Nie było to takie proste, gdyż Uczestnicy podlegali ocenie naszego jury. Skład? Istnie gwiazdorski min. prof. Irma Kozina i projektantka Sophie Kula.

Wieczorem odbył się wielki finał.

Ogłosiliśmy wyniki! Kto wygrał? Wszystkie stylizacje zostały ocenione bardzo wysoko, ale zwycięzca może być tylko jeden. Wygrała Maja Peryga, drugie miejsce zajęła Kasia,  trzecie Przemek. Dodatkowo Maja otrzymała wyróżnienia od Akademii Berendowicz Kublin, pracowni biżuterii Brokat, a także od projektantki Anety Larysy- Knap. Tutaj nagroda nie zwykle wyjątkowa- 2 tygodniowy staż w pracowni projektantki Folk Design!

Co więcej? Każdy z finalistów otrzymał nagrody ufundowane przez firmę Sephora i Glitter. 

Dla mnie osobiście był to niezwykle pracowity dzień, jednak cieszę się bardzo, że mogłyśmy uczestniczyć w wydarzeniu! Było to wspaniałe wydarzenie i mam nadzieję, że po nim zakochaliście się… w Śląsku. Moja miłość już trwa i trwa.. :)

Ps: Dziękujemy Magazynowi Touche i Babskiej Silesii za patronat konkursu ;)

 

moja skromna osoba :)

zdj. Ula Sitarz i Anna Błotko

 

Pozdrawiam,
Dagmara Gdala

Wasze opinie

  1. oo tak bardzo miłe wspomnienia ! dzięki wszystkim za ten dzień i oby takich więcej ; )

  2. anies pisze:

    Widzę, że w tym roku zatrzęśliście Katowicami w porównaniu z zeszłym rokiem! Niestety nie zdążyłam dowlec się do Kato :( żałuję, że nie byłam!