BloSilesia

Pierwsze spotkanie śląskich blogerów odbyło się 20 lutego, przypadkowo w moje urodziny. Na spotkaniu było nas około 20, opowiadaliśmy o swoich pasjach, blogu. Nawiązaliśmy fajną wieź i poczuliśmy tak zwany flow. Sami byliśmy zaskoczeni, że tylu świetnych blogerów mieszka i pisze na Śląsku!

Po BloSilesi większość z nas, zapewne, spędziła kilka godzin na śledzeniu naszych wzajemnych wypocin. Chyba nawet się polubiliśmy! Czuliśmy niedosyt i postanowiliśmy zrobić coś większego-zintegrować pozostałych śląskich blogerów. Czemu nie?

Udało się! Nastąpiła zbiorowa mobilizacja i wspólnymi siłami zorganizowaliśmy 24 kwietnia spotkanie w Katowicach (Biała Małpa)!

To nie było zwykłe spotkanie przy piwie.. no może one też tam było, ale wszyscy uczestnicy mieli okazje posłuchać o blogowaniu. Prezentowali najlepsi TomaszLach, Mateusz Ochman i Kuba Nagórski. Opowiadali o tym jak blogować, o czym można pisać, jak promować, jak działać poza blogosferą. Okazało się, że cukinia czy cyki, to też temat na bloga. W końcu o kamieniach można pisać ;)

Jednak nie tylko Ci trzej Panowie występowali, gdyż w drugiej części spotkania odbył się Hype Park (który miałam okazję prowadzić), tutaj każdy kto wcześniej się do nas zgłosił, mógł coś powiedzieć o swoim blogu. No i powiedzieli, zainteresowali i zainspirowali. 

Podsumowując spotkanie: BLOG 

Jedną i podstawową rzeczą, którą musisz posiadać, chcąc prowadząc bloga to PASJA, druga: ZAANGAŻOWANIE– wierzysz w co piszesz! trzecia: CZAS, który mu poświęcasz. Te trzy elementy tworzą sukces. Jeżeli mocno w coś wierzysz i poświęcasz się temu, sukces jest na wyciągnięcie ręki i nie bój się o niego sięgać! Bądź kreatywny i realizuj marzenia.

Na kolejne spotkanie przygotujemy dla Was warsztaty, które pomogą sprawniej prowadzić bloga :)

 zdj. Tomasz Szklarski, Odkryj śląskie

Pozdrawiam,
Dagmara Gdala

Wasze opinie

 1. Ale było fajnie – szkoda, że tak krótko !

 2. wloski pisze:

  Znalazłem się i ja na fotkach :) miło

 3. Świetne spotkanie, bardzo miła atmosfera i przede wszystkim ciekawe prezentacje, czekam na więcej takich eventów :)

 4. Milena info znajdziesz na stronie BloSilesi, lub na fp ;)

 5. ps i oczywiście obserwuję ; )

 6. ojeej a gdzie można znaleźć takie info wcześniej o takich spotkaniach ??
  byłabym bardzo chętna ; )

 7. Patison pisze:

  Nie odpowiadam za wyraz swojej twarzy.
  To nie ja! :D