Silesia Fashion Look

Silesia Fashion Look już za nami.

Przez trzy dni mieszkańcy Śląska mieli okazję zapoznać się z modą na najwyższym poziomie. Swoje projekty zaprezentowali znani projektanci, tacy jak Paprocki i Brzozowski, ale także Ci, którzy dopiero w ten świat wkraczają. 

Osobiście jestem bardzo zadowolona, że taki event miał miejsce w Katowicach. Mam nadzieję, że to krok na przód, aby wielka moda na stałe zagościła w naszym mieście.

Pośród pokazów swoje kolekcje prezentowali śląscy projektanci. Wielu z nich pojawiało się już na naszym blogu: Ola Bajer, Olga Pokrywka, Aga Paul – Smolińska, Ela Chodorowska, Małgorzata Salamon, Sophie Kula. Tym bardziej cieszę się, że mogłam obejrzeć kolekcje tych, którym szczerze kibicuję!

Najciekawszą częścią całego eventu był Showroom, który mieścił się w środku SCC! Odwiedzający  galerię mogli zapoznać projektantów, zobaczyć ich kolekcje z bliska, a co  więcej zakupić wymarzone ubranie!

Niestety, takich wydarzeń na Śląsku jest niewiele, dlatego tym bardziej jestem zadowolona, że mogłabym brać w nim udział.  

uu sop o zz el sill kk

kub

 zdj Silesia City Center

oo g tt y l DSC_0163 m DSC_0166 aa c b

Pozdrawiam,

Dagmara

Wasze opinie

  1. Sulanovska pisze:

    Wow, wygląda na to, że było bardzo fajnie! :)
    Marynarka z drugiego zdjęcia skradła moje serce!
    Przepiękne kolory.

  2. Kalina pisze:

    super, że na śląsku coś się zaczyna dziać pod względem mody ;)