Off Festival 2012 – Stylowo czy wygodnie? cz.1

Stylowo czy wygodnie? Odpowiedź na to pytanie starałam się odnaleźć na Off Festivalu 2012 w Katowicach, pośród uczestników imprezy. Nie da się ukryć, że festiwale muzyczne to nie tylko muzyka, ale to także moda festiwalowa, bo myślę że śmiało tak to mogę nazwać. Tak, więc przyznam szczerze, że nastawiałam się,że większość pytanych odpowie stylowo, jednak gdy podliczyłam wszystkie głosy, okazało się, że na Offa należy ubrać się i wygodnie i stylowo!

 Off – Jak co roku na Off Festival zjechało grono wielbicieli muzyki alternatywnej z całej Polski i nie tylko ;) Jak co roku każdy miał okazję posłuchać i pobawić się na koncercie swojego ulubionego zespołu. Jak co roku atmosfera, nic dodać nic ująć, to pewnie jeden z kluczowych elementów, który wywołuje sukces festiwalu :) Ja osobiście najlepiej bawiłam się na koncercie Beneficjenci Splendoru,a także Retro Stefson, przyznam że koncert tych ostatnich, był najlepszym na jakim kiedykolwiek byłam ;) A piosenkę „Ręce pełne robota” Benefincjentów słucham zawsze w sobotę w pracy ;)

Moda! Byłam pod wrażeniem bardzo dużo ciekawych, oryginalnie ubranych ludzi, choć przyznam szczerze, a tamtym roku chyba było więcej Perełek :) Co mnie cieszy, wszyscy byli bardzo otwarci i chętnie się zgadzali na zdjęcia, co było miłym zaskoczeniem. Ogólnie na Offie panowały białe t-shirty z nadrukami, wąskie rurki, kolorowe legginsy, szorty i letnie sukienki. Miło było również widzieć ludzi w słomianych kapeluszach i w kowbojskich butach :) Przez kolejne trzy dni pokaże Wam relacje modową Offa – czyli Offowe Perełki, które udało mi się wyłapać w tłumie uczestników Festivalu.

dwie-Magdy-Stalowa-Wola-dl

Dwie Magdaleny ze Stalowej Woli, pokazały,że można kobieco, dziewczęco ;) Magdalena w czarnej, maksi sukience przyznam była dla mnie troszeczkę jak wycięta z pokazu mody ;)

Joanna-Szczecin-Warszawa-lala

Joanna – Szczecien/Warszawa – na pierwszy rzut oka widać, że mamy tutaj do czynienia z indywidualnością, może ktoś powie że jest prosto, ale kochani spójrzcie na te kształty, formy poczynając od fryzury :)

JuliaGliwice-jula

Julia z Gliwic, widzicie już podobieństwo? Jeszcze nie? Podpowiadam, Julia to siostra mojej ulubionej projektantki boli, której legginsiki często oglądacie na blogu :) Bardzo cieszę,że ją spotkałam, moim zdaniem zdecydowanie jedna z najlepiej ubranych offowiczek :)

Maria-Katodfsdf

Maria z Katowic, przyznam szczerze, że urzekł mnie ten kapelusz, tworzy idealną całość z twarzą, fryzurą, jak to się mówi- często jeden element decyduje o całości.

Monika-N-msmda

Monika przybyła na Offa wprost z Niemiec. W tym przypadku można mówić o prawdziwej indywidualności, bo któż z nas ma tyle odwagi, aby chodzić z pomalować twarzą? :)

Oliwia-C5-81-C3-B3dz-bia-C5-82a

Oliwia z Łodzi, zachwycam się i zastanawiam się czy to na pewno Off :) Prosta, klasyka i te butyy! Czasami nie trzeba założyć na siebie całej szafy, aby oczarowywać innych ;)

Tomek-Aneta-krakow-para

Ostatni Tomek i Edyta z Krakowa :) Przyznam, że to wyjątkowa para, idealnie dobrała się strojem i te wspólne zgranie mnie zachwyciło :)

Pozdrawiam,
Dagmara Gdala

 

Wasze opinie

 1. Anonymous pisze:

  nie, jeszcze raz nie.

 2. Oczywiście ;) Część druga jutro o 21, cześć trzecia, a zarazem ostatnia w niedzielę o 21 :) Zapraszamy

 3. Anonymous pisze:

  beda dalsze czesci relacji?

 4. vampire pisze:

  Monikę ciągle gdzieś mijałem na festiwalu :) ładni ludzie!

 5. Zestaw Marii najlepszy :)

 6. babooshki pisze:

  Ciekawy blog ;) Na nas największe wrażenie zrobił strój Oliwii z Łodzi !

 7. Ka Stanowska pisze:

  najbardziej podoba mi sie dziewczyna w kapeluszu :)

  pozdrawiam

  http://kawkas.blogspot.com

 8. Kalina pisze:

  świetnie ubrani ludzie ;)