Off Festival 2012 – Off to….. cz.3

Ostatni dzień Offa przyznam był dla mnie bardzo pracowity, gdyż ze względu na zobowiązania zawodowe miałam niewiele czasu aby wyłapać Perełki ;)

Tym razem,  już po raz ostatni, postanowiłam zapytać offowiczów o ich pierwsze skojarzenia związane ze słowem „Off”. Odpowiedzi było wiele, najczęściej padały Off to: klimat, ludzie, muzyka, styl, swoboda, naturalność, wolność, koncerty, Swan, miłość, cukier, kalosze. Z pośród wszystkich odpowiedzi tylko jedna była nieprzychylna, mianowicie „Off to sztywny Opener” z czym osobiście się nie zgadzam. 

Podsumowując przez trzy dni starałam się dowiedzieć, co należy ze sobą zabrać na festiwal, czy must have i tu pojawiły się odpowiedzi: okulary przeciwsłoneczne, wygodne buty, ekotorba, sweter, pelerynka, maksi sukienka.

Tegoroczny Off Festival był bardzo udany i z niecierpliwością czekam na kolejny. Obecnie nie zostaje mi nic innego jak zaproszenie Was na śląskie święto mody – http://silesiastreetlook.pl/modny-slask/konkurs-dla-blogerek-silesia-street-look-w-ramach-projektu-modny-slask/.

Agnieszka-Agata-J-C3-B3zefina.Wawa111

Józefina, Agata, Agnieszka z Warszawy

Poznan-Jachu-Jachu-Dominka

  Silna ekipa z Poznania ;)

S-C5-82owenia-Alebeta

                                                                  Alžbeta, Słowenia

aa1

 Wprost z Katowic

bb

Warszawa ;)

cc

                                                  Kolebka różnych miast ;)

DSC_0045 as retro qw

Pozdrawiam,
Dagmara Gdala

Ps: Przepraszam, że nie podpisałam wszystkich imiennie, karta zaginęła… proszę pisać :)

Wasze opinie

  1. świetna fotorelacja!;)

  2. zeżryj mnie pisze:

    rewelka. fajne zdjęcia!

  3. Modny Adres pisze:

    PS Nie myslalyscie, zeby usunac koniecznosc weryfikacji przy dodawaniu komenatrzy? Strasznie to frustrujace…

  4. Modny Adres pisze:

    Jak mi sie podoba taki styl;) Kojarzy mi sie z moda z Berlina:) Ciesze sie wiec, ze tak ubranych ludzi (i to tylu) spotkalas w jednym miejscu w Polsce:) I to na moim kochanym Slasku:) Pozdrawiam