Off Festival 2012 – Mysłowice czy Katowice? cz.2

 To był mój czwarty Off, tym razem wraz z Offowiczami zastanawiałam się, które miejsce na Off’a bardziej im odpowiadało – Katowice czy Mysłowice?

Przyznam, że sama się nad tym często główkuje i chyba głos oddaje na Mysłowice. Jest to moja subiektywna opinia, bo właśnie tam poznałam moich obecnych, dobrych znajomych, także nie sugerujcie się :) 


Waszym zdaniem Katowice czy Mysłowice były lepszym miastem Offowym?

Drugi dzień festiwalu – jak dla mnie najlepszy, gdyż na scenach występowały moje ulubione zespoły, a najlepszy także dlatego, gdyż uważam, że modowo był to bardzo dobry dzień.
Co najważniejsze – nie padało, a jednak deszcze pierwszego dnia skutecznie przeszkadzał mi w mojej pracy ;)
Zapraszam do zdjęć, a także na niedzielę na trzecią, a zarazem ostatnią modową relację z Off Festivalu 2012 :)
Kasiax2-Marta1
 
Kasie i Marta, przyjechały na Offa z Gdańska, Sopotu i Przemyśla. W przypadku dziewczyn podobał mi się młodzieżowy, luźny styl, który z uśmiechami dziewczyn przyciągał, że ażżż chciało się je zaczepić :)
Adriana-R1
Adriana przyjechała prost z Rumuni! Przyznam, że goście z zagranicy mają w sobie więcej luzy i traktują modę bardziej swobodnie, bawią się nią i tego nam Polakom brakuje.
Aleksandra-Wawa1

Aleksandra z Warszawy, dziewczęco, kobieco, stylowo, prosto i przyciągająco, z uroczą fryzurą :)

kLAUDYNA-z-B-C4-99dzina4
 
Klaudyna z Będzina prezentuje mieszankę stylu skandynawskiego połączonego z rokowymi klimatami. Bardzo podoba mi się połączenie getrów ( jak najbardziej w charakterystycznym wzorem skandynawskim), torby, przełamanymi ciężkimi butami .
Opole-Kinga-Kamil
Kinga i Kamil z Opola. Przyznam,że to moje ulubione zdjęcie, które zrobiłam. Powiedzmy sobie szczerze, kto nie lubi młodych, dobrze ubranych, zakochanych w sobie dwoje ludzi? :)
Maja-z-KIELC1
Maja z Kielc. Maja jest dla mnie kwintesencją kobiecości :) Śliczna młoda dziewczyna, w maksi spódnicy, u której całą uwagę skupia rzemykowy naszyjnik, który pokrywa cały dekolt. Stylizacja idealna na randkę.
zUZIA-Olek-WAWA1
Zuzia i Olek z Warszawy to prawdziwi festiwalowicze. Zuzia, nie zapominając o podstawowych elementach garderoby przydatnych na festiwal, postanowiła mimo to ukazać swoją dziewczęcą naturę, poprzez romantyczną sukienkę. Olek – wygląda jak młody buntownik wyjęty z filmu amerykańskiego. :)

 

Pozdrawiam,
Dagmara Gdala

Wasze opinie

 1. Maja z Kielc wyglada cudownie!
  pozdrawiam i zapraszam Ewa

 2. PaulaFashion pisze:

  fajne stylizacje :)

 3. Nie dałam rady na Offa w tym roku, choć bardzo chciałam w końcu poznać klimat tego festiwalu, tym bardziej, że mieszkam koło Katowic. Żałuję szczególnie, gdy widzę, ile inspiracji można było na nim zaczerpnąć! Tyle ludzi, kilka zdjęć, a każde prezentuje coś kompletnie innego i to jest fajne.

  dziękuję za offową ‚relację’,
  Hania :)

 4. Colin Line pisze:

  bardzo wyrazne stylizacje, ale wazne, ze nie przesadzone ;)

  dodaje bloga do obserwowanych i zapraszam rowniez do polubienia mojego

  http://colinline.blogspot.com/